אודות מ.ד. סטודיו לפרסום

אודות מ.ד. סטודיו לפרסום

אנחנו חבורת ילדים שמזמן גדלו, אבל שכחו להתבגר ולהפסיק “לשחק” “משחקים”. היום הפכנו את ה”משחק” למקצוע של החיים. כמו בילדות, לכל אחד מאיתנו יש “משחקים” אהובים שבהם הוא אלוף. ויש “משחקים” אהובים פחות, אבל בכיף משתפים פעולה עם החבר ועוזרים לו להגיע לתוצאות.

אומרים, שמי שמתבגר מפסיק לחלום ולפנטז עולמות קסומים. אנחנו לא. ))

עם השנים השתנו ה“משחקים” וכללי ה”משחק”, אבל לא צורת החשיבה של חבורת מ.ד. סטודיו לפרסום. עודנו לוקחים רעיון חלומי ומביעים אותו לעולם מציאותי ובוגר, בעזרת פנטזיה וחלומות, דרך מטאפורה ברורה.

נכון להיום, חברתינו מורכבת מילדי מקצוע שסוגרים לכם את כל המעגל הפרסומי והתקשורתי ביניכם ובין לקוחותיכם.

כישרונות ללא גבולות ושרשרת “אני מכיר חבר מקצוען” מאפשרת לנו לספק לכם שירות היקפי ומביאים לכם הלכה למעשה את המושג השגור בפי כל: “הכל תחת קורת גג אחת”.

מרגע שנכנסתם למשחק, השטח שלו מתרחב ומגיע עד אליכם. שחקני החבורה שלנו מתחילים להכיר את הצד שלכם: פעילויות, צורת עבודה, גישה ללקוח, יחסי עובד לעבודה והעסק עצמו… בשבילנו זה פאזל של מידע כללי שממנו אנחנו מבינים לאן ובאיזה אופן להוביל את החלום שלכם.

איך זה קרה

חברת מ.ד. סטודיו לפרסום החלה את דרכה בשנת 2014 כעסק פתור/זעיר. אז הייתי פרילנסר ועבדתי כשכיר כמעצב גרפי רב תחומי. החלפתי לא מעט מקומות עבודה, בכל מקום ראיתי יתרונות אך גם חסרונות בנושאי התפעול, סדר עבודה ואיכותה.

חלפו שנים עד שהגעתי למסקנה, ואפשר לומר עזרתי אומץ, להחליט לבנות מערכת עבודה משל עצמי.
יום אחד, בעבודתי כשכיר, יצא לי להכיר אדם מקסים בשם ולדימיר נצ’אייב, צלם 360 מעלות מקצועי. עם ולדימיר, מ.ד. סטודיו לפרסום התברכה באפשרות להציע שירות נוסף – סיור וירטואלי לעסק. וכבר היינו שניים.

ביוני 2017 הפכנו להיות חברה קטנה, מ.ד. סטודיו לפרסום שינתה סטטוס עסקי לעסק מורשה.

מדבדב דניאל

מאמרים